plenfrdeitrues

Witamy

W najbliższy wtorek (23 października) kolejny pokaz filmu w ramach przeglądu „Opowiedz Mi o Sobie. Przegląd kina międzykulturowego – Rosja.” Na ekranie BODO przypomnimy „Lewiatana” Andrieja Zwiagincewa.
Sobota 27 października to kolejne spotkanie z przeglądem Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią. Zapraszamy na „Sesje” w reżyserii Bena Lewina. Po filmie – dyskusja.
W niedzielę Podwieczorek z animacją znowu uraduje dzieci i ich rodziców (28 października, 15:30).
Tego samego dnia o 17:00 zapraszamy na cykliczne spotkania z filmami prawniczymi w ramach Masz prawo do adwokata. Festiwal Filmów Prawniczych.
W najbliższy wtorek (30 października) kolejny pokaz filmu w ramach przeglądu „Opowiedz Mi o Sobie. Przegląd kina międzykulturowego – Rosja.” Na ekranie BODO animacje z moskiewskiego studia SHAR.
Nie zapominamy o Halloween – 31 października na ekranie BODO królować będą zombie!
Bieżące filmy w naszym repertuarze: „Lato” „Ostatni górale”, „Wieś pływających krów”, „Nina” oraz „Donbas”.
Trwa 10. edycja festiwalu Soundedit, którego jesteśmy partnerami. W związku z tym w BODO wiele filmów muzycznych, a w zaprzyjaźnionych miejscach interesujące koncerty.
Zapraszamy!

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information