plenfrdeitrues

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - Seans psychologiczny

16 września (sobota) godz. 17:00 (Bilety 16 zł normalny, 14 zł ulgowy.)

SEANS PSYCHOLOGICZNY powraca po wakacyjnej przerwie filmem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, włoską komedią w reżyserii Paolo Genovese. Zapraszamy 16 września o godzinie 17:00.

• Lubisz, gdy film pozostawia w Tobie emocjonalny ślad?
• Wychodzisz z kina z osobistym przeżyciem?
• Seans filmowy wywołuje pytania, na które szukasz odpowiedzi?
Wspólnie z Kinem BODO i kawiarnią VINDA w ramach projektu Vinda po rozwój zapraszamy wyjątkowo w sobotnie popołudnie na „Seanse psychologiczne” czyli filmy repertuarowe w Kinie BODO wzbogacone o dyskusję na temat mechanizmów psychologicznych pokazanych w filmach i ich wpływie na nasze życie.
Każda projekcja poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem na temat danego filmu.
A po emisji zapraszamy do dyskusji na temat refleksji i wrażeń, która moderowana będzie przez współpracujących z nami psychologów.
"Seanse Psychologiczne" przygotowują psycholodzy Agata Wilska Pomoc psychologiczna i psychoterapia Robert Milczarek - Centrum Rozwoju HOLIS, którzy redagują serwis Seans Psychologiczny.

Przed filmem, krótkie zapoznanie z tytułem, a po seansie zapraszamy na dyskusję i refleksje na temat psychologii filmu. Zapraszamy!

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/355784731525847

 

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information