plenfrdeitrues

Podwieczorek z Animacją: Basia

9 grudnia (sobota) godz. 15:00
WSTĘP: 5 zł (dziecko) \ 0 zł (opiekun)

Na dworze coraz zimniej, a my bardzo gorąco zapraszamy do Kina BODO na kolejny PODWIECZOREK Z ANIMACJĄ! Tym razem będziemy gościć laureatkę Srebrnego Tobołka Koziołka Matołka na O!PLA 2017 - BASIĘ, która przyjedzie do nas prosto znad bałtyckiego morza!
Seria animowana dla dzieci pt. "Basia" powstaje na podstawie bardzo popularnych w Polsce książeczek o Basi autorstwa pań Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.
Basia to rezolutna 5-latka, mieszkająca z Mamą i Tatą, starszym bratem Jankiem - który najchętniej grałby tylko w piłkę - a już niebawem też z nowym braciszkiem! Jej przyjacielem jest Misiek Zdzisiek, pluszak i powiernik, do którego zwraca się o pociechę w razie tarapatów. Po ich domu przechadza się też żółw Kajetan, pupil Basi.
Basia jest prawdziwą dziewczynką, która przeżywa prawdziwe przygody: m.in. w ZOO czy w przedszkolu, uczy się świata i związków międzyludzkich.
Seria powstaje w gdańskim studiu animacji Grupa Smacznego, która współrealizowała też m.in. cieszący się dużą popularnością serial MAMI FATALE. Reżyserem serii jest dwukrotny laureat Tobołków Koziołka Matołka na O!PLA - Marcin Wasilewski.
Odcinek BASIA I UPAŁ W ZOO zdobył Srebrny Tobołek Koziołka Matołka na V Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2017 w Kategorii Teraz Przedszkolaki Mają Głos!

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/930474740452035/
BASIA na FB: https://web.facebook.com/BasiaSerial/
Strona BASI: http://basia.com.pl/

 

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Eksperymentalna Mikro Salka BODO

W tym tygodniu: W tym tygodniu: AJKA
Piątek / 14.12 / 17:00
Poniedziałek / 17.12 / 18:00
Czwartek / 20.12 / 18:00
oraz DOBRA ZMIANA
Sobota / 15.12 / 18:00
Wtorek / 18.12 / 18:00

Sala mieści maksymalnie 5 widzów. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information