plenfrdeitrues

Podwieczorek z Animacją: Kacperiada

13 stycznia (sobota) godz. 15:00
WSTĘP: 10 zł (dziecko) \ 0 zł (opiekun)

Kolejny Podwieczorek z Animacją wypełni serial, który zdobył pierwszy w historii Złoty Tobołek Koziołka Matołka w Konkursie Teraz Dzieci Maja Głos! w ramach Festiwalu
O!PLA.

"Kacperiada" to pełna absurdalnego humoru współczesna obyczajowa komedia familijna inspirowana bestselerowymi opowiadaniami Grzegorza Kasdepke "Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko" oraz "Kacper z szuflady". Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Oś fabuły stanowią relacje ojca z synem, ale to nie jedyne ważne dla dzieci sprawy poruszane w serialu.

Głównymi bohaterami produkcji są 7-letni Kacper i Ada wspólnie poszukujący odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości czy lojalności. Oboje uczą się, jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych..

Za reżyserię serialu odpowiada zespół zdolnych i doświadczonych twórców związanych ze studiem Human Ark: Wojtek Wawszczyk, Jakub Tarkowski i Tomasz Leśniak, twórcy m.in. kultowego "Jeża Jerzego", znany z głośnego filmu "Świteź" Kamil Polak, a także legendarna postać polskiego komiksu, czyli Michał "Śledziu" Śledziński. Głosu postaciom udzielili natomiast znakomici aktorzy, tacy jak Matylda Damięcka (Kacper), Marcin Hycnar (Tata Kacpra), Monika Pikuła (Mama Kacpra), Agnieszka Mrozińska (Eryk), Katarzyna Kwiatkowska (Mama Eryka) czy Grzegorz Pawlak (Muchomściciel i wszystkie głosy w świecie Muchomściciela).

"Kacperiada" doceniana jest na festiwalach na całym świecie (m.in. CINEKIND w Amsterdamie, Ayjal w Katarze, OFAFA i O!PLA w Polsce).

WSTĘP: 10 zł (dziecko) \ 0 zł (opiekun)
Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/316934558798115/

Kacperiada na FB: https://web.facebook.com/Kacperiada/

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information