plenfrdeitrues

Masz prawo do adwokata - Festiwal Filmów Prawniczych

20 maja, godz. 17:00
Bilety: wstęp bezpłatny

Kolejnym filmem, który zaprezentujemy w niedzielę 20 maja o godzinie 17:00 będzie "Prawnik z Lincolna".
Film pokażemy dzięki uprzejmości dystrybutora Monolith Films. Na projekcje zapraszamy wraz z Okręgową Radą Adwokacką w Łodzi. Więcej szczegółów wkrótce.

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/289201948276302/

Prawnik z Lincolna (The Lincoln Lawyer)
Reżyseria: Brad Furman
Produkcja: USA (2011)
Gatunek: dramat, thriller
Czas: 118'

Film oparty na powieści Michaela Conolly’ego z 2005 roku. Mick Haller (Matthew McConaughey) to adwokat prowadzący praktykę w Los Angeles. Nie pracuje w zwykłej kancelarii, a zamiast tego porusza się po mieście ze swoim kierowcą w klasycznej, czarnej limuzynie marki Lincoln. Jego klientela to kryminaliści małego i średniego kalibru. Mick wychodzi z założenia, że jedyny werdykt jaki go interesuje to uniewinnienie – dobrze zna swoich klientów i ich grzeszki, lecz przymyka na nie oko. W istocie najbardziej obawia się, że człowiek, którego broni będzie naprawdę niewinny. Wygodne zasady Micka ulegną zmianie w trakcie współpracy z nowym klientem – młodym chłopakiem z bogatej rodziny (Ryan Philippe), oskarżonym o pobicie dziewczyny do towarzystwa. Mick będzie musiał się zmierzyć z pewnymi zaniedbanymi sprawami z przeszłości i ponownie zdefiniować swój etyczny kodeks. Sprawa młodego klienta znacznie się skomplikuje i przybierze nieoczekiwany obrót.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=60rfsXoPxI8

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information