plenfrdeitrues

Seans Psychologiczny z filmem "Człowiek delfin"

16 września godzina 17:00
Bilety: 20 złotych

16 września do kina BODO powraca Seans Psychologiczny. Zaczynamy dokumentalną opowieścią pod tytułem "Człowiek delfin", której głównym bohaterem jest Jacques Mayol. To na kanwie jego historii powstał film "Wielki błękit" Luca Bessona. Projekcje rozpoczynamy o godzinie 17:00. Gościem specjalnym będzie Agata Bogusz - rekordzistka Polski i instruktorka Freedivingu ( www.freediveexperience.com)

• Lubisz, gdy film pozostawia w Tobie emocjonalny ślad?
• Wychodzisz z kina z osobistym przeżyciem?
• Seans filmowy wywołuje pytania, na które szukasz odpowiedzi?

W niedzielne popołudnie zapraszamy na Seans Psychologiczny czyli filmy repertuarowe w Kinie BODO wzbogacone o dyskusję na temat mechanizmów psychologicznych pokazanych w filmach i ich wpływie na nasze życie.

Każda projekcja poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem na temat danego filmu.

A po emisji zapraszamy do dyskusji na temat refleksji i wrażeń, która moderowana będzie przez współpracujących z nami psychologów.

"Seanse Psychologiczne" przygotowują psycholodzy Agata Wilska Pomoc psychologiczna i psychoterapia Robert Milczarek - www.robertmilczarek.pl, którzy redagują serwis Seans Psychologiczny.

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information