plenfrdeitrues

Wigilia Folk'n'Roll /Jam session /Świąteczne granie na spontanie

16 grudnia (niedziela), godz. 18:00
wstęp 10 zł

Zapraszamy na świąteczne granie na spontanie! :)

Imprezę rozpocznie występ grup warsztatowych Folk'n'Roll a następnie wszyscy razem zrobimy dżem ;)
Bębniarskie (ale nie tylko) jam session to świetna okazja do improwizacji bez względu na poziom zaawansowania. Jeśli chcesz zaczerpnąć muzycznej inspiracji oraz twórczo i kreatywnie spędzić czas w rytmie afrykańskich bębnów to pofolkuj sobie z nami!
Zapraszamy wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zapewniamy bębny, ale jeśli masz własny, to zachęcamy do zabrania go ze sobą.
Nasze wspaniałe wokalistki Marta Sikorska i Irmina Piechurska podzielą się z nami swoimi pięknymi głosami i cudowną energią - zaśpiewają podczas występu grup oraz poprowadzą wspólne kolędowanie :)

Nasza Wigilia jest koszyczkowa, więc poczęstunek tudzież napitek mile widziany, a najmilej widziana jest opcja wegańska :)
Nie zabraknie Mikołaja, więc jeśli chcecie wziąć udział w naszej loterii prezentów przynieście własnoręcznie wykonany upominek lub kupiony za symboliczne 10 zł. Na Wigilii rozlosujemy prezenty z dwóch worów - dla dzieci i dla dorosłych.
Impreza jest przyjazna dzieciom - zapraszamy całe rodziny :) Dzieci do 12 roku życia nie płacą za wstęp. Drodzy rodzice, w trosce o słuch swoich pociech nie zapomnijcie o słuchawkach wytłumiających, stoperach itp.

Miejsce: Kino Bodo, ul. Rewolucji 1905 r. 78/80, Łódź
Wstęp: 10 zł

www.folkandroll.pl 
www.facebook.com/Folk'n'Roll 

-----------------------------------------------------
Informacje o artystach:

AKADEMIA RYTMU FOLK'N'ROLL to otwarta w 2013 roku w Łodzi szkoła nauki gry na bębnach zachodnioafrykańskich. Pierwsza w Polsce założona i prowadzona przez kobietę - Sylwię Walczak. W grudniu 2011 roku powstała nazwa Folk'n'Roll. Przez pierwszy rok prowadziliśmy warsztaty wyjazdowe, szkolenia. W 2013 roku otworzyliśmy stacjonarną szkołę w Łodzi.
W naszej Akademii prowadzimy regularne zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poznać rytmy Afryki Zachodniej - muzyki mającej swe źródła w Senegalu, Mali, Gwinei, Burkina Faso... Organizujemy również warsztaty podczas festiwali, szkoleń czy firmowych integracji. Nasi instruktorzy to profesjonaliści z pasją, którzy swoją radością i entuzjazmem zarażają innych. Instrumenty, jakie wykorzystujemy podczas imprez i warsztatów to tradycyjne bębny afrykańskie - djembe i dundun oraz różnego rodzaju perkusyjne przeszkadzajki (djabara, dzwonki, grzechotki i inne).
Folk'n'Roll to jednak coś więcej niż tylko szkoła. To także miejsce, gdzie wspólna pasja połączyła ludzi w różnym wieku, o różnych charakterach, talentach i zajęciach. F'n'R to kreatywna społeczność, w której panuje atmosfera przyjaźni, radości, tolerancji i zaangażowania. Lubimy razem świętować, spędzać wspólnie czas, tworzyć. A to wszystko dzięki pozytywnym emocjom, które daje muzyka płynąca z bębnów!

Wydarzenie https://web.facebook.com/events/274482279923892/ 

Filmy, które gramy:


Promocje

Rabaty.jpg

Dziś gramy

Zapraszamy jutro

Sala Kieszonkowa Kina BODO

Sala mieści maksymalnie 5 widzów
Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 21.09.2019
14:00 Maiden

Niedziela 22.09.2019
16:00 Magiczne noce
19:00 Twin Peaks. Ogniu, krocz ze mną

Poniedziałek 23.09.2019
15:30 Magiczne noce
18:00 Twin Peaks. Ogniu, krocz ze mną

Wtorek 24.09.2019
17:00 Letnie popołudnie
18:30 Twin Peaks. Ogniu, krocz ze mną

Czwartek 26.09.2019
15:00 Magiczne Noce
18:00 Twin Peaks. Ogniu, krocz ze mną

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information