plenfrdeitrues

O!PLA 2020: Konkurs Główny OFF / Fraszki / Formanimy // Indie

17 marca (wtorek), godz. 20:20
wstęp 10 zł

Zapraszamy na CZWARTY w Kinie BODO pokaz konkursowy w ramach 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA. Tym razem podczas jednego seansu zobaczycie filmy z aż trzech kategorii: OFF&GO!, ANIMOWANE FRASZKI i FORMANIMY.
Tradycyjnie to WY - WIDZOWIE, będziecie JURORAMI!

Weźcie coś do pisania :)
Po projekcji zapraszamy na spotkanie z twórcami! :)
Filmy dodatkowo z angielskimi napisami.

***
KATEGORIA OFF&GO!
im. Feliksa Kuczkowskiego

● ALBERT & JOSEPHINE (2019, 07:14), Tomasz Wełna
● BAKANEKO (2019, 01:53), Jeremiasz Łabarzewski | LAF – WFA 2019 Legnicka Akademia Filmowa
● FOLLOWERS (Polska, Ukraina 2019, 03:25), Robert Kuźniewski | Międzynarodowe Warsztaty Filmu Animowanego „Fazy 2019”
● JAŚ (2019, 02:49), Michał Kotwica
● KLEJNOT GÓR (2019, 05:17), Paweł Frąckiewicz | Spółdzielnia Socjalna „Fajna Sztuka”
● KOAN (2018, 05:32), Andrzej Łukomski
● KOTY (2019, 02:33), Krzysztof Łączniak
● MATCH (2018, 02:53), Urzula Taraszka | LAF – WFA 2018 Legnicka Akademia Filmowa
● OSTATNIE KINO (2019, 11:48), Kajetan Pochylski
● PSIAKREW (2019, 01:43), Bartosz Kaleta
● ŚLEDZIOLOGIA, CZYLI CO SZEPTUCHA SZEPCZE DO UCHA? (2019, 07:40), Agnieszka Waszczeniuk

SZCZEGÓŁY: https://polskaanimacja.wordpress.com/offgo2020/ 

***
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI
im. Andrzeja Czeczota

● A SŁYSZAŁA PANI… (2019, 01:10), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
● BATH (2019, 01:06), Alicja Kucharska, Magdalena Wojciechowska | Warsztaty „ANIMA”, Drezno 2019
● DENTYSTA (2019, 00:33), Aldona Kuc | WSUO OPOLE
● GŁOWY BĄKOWSKIEGO (2018, 01:28), Jeremiasz Łabarzewski | LAF – WFA 2019 Legnickiej Akademii Filmowej
● OGRODNICY (2019, 01:26), Aleksandra Łojowska | UAP POZNAŃ
● OWOC (2018, 01:30), Jakub Baniak | UAP POZNAŃ
● PIĘKNE KACZĄTKO (2018, 01:30), Konstancja Taraszka | LAF – WFA 2018 Legnickiej Akademii Filmowej
● PODWÓRKO (2019, 01:05), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
● PORTAL (2018, 01:21) Jerzy Górski | UMCS LUBLIN
● RANDKA (2019, 00:54), Maksymilian Rzontkowski | UAP POZNAŃ

SZCZEGÓŁY: https://polskaanimacja.wordpress.com/animowane-fraszki2020/ 

***
KATEGORIA FORMANIMY
im. Warsztatu Formy Filmowej

● DYNASONIC #1 REMIXED (2019, 03:14), Mateusz Jarmulski | Jacek Sienkiewicz
● KSZTAŁT CHWILI (2018, 07:16), Mateusz Sadowski
● NOC CZASU (2018, 09:00), Magdalena Łazarczyk
● SIÓDME TŁOCZENIA (2019, 05:16), Wiesława Ruta | Hubert Kostkiewicz i Łukasz Rychlicki

SZCZEGÓŁY: https://polskaanimacja.wordpress.com/formanimy2020/ 

***
FB https://www.facebook.com/events/701968453671233/ 

BILETY: 10 ZŁ

Filmy, które gramy:


Promocje

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information