plenfrdeitrues

Cześć Bodziaki!

Odmrażamy kino! Na razie wirtualnie, a mamy nadzieję, że wkrótce realnie!

Od 21 maja zapraszamy Was na stronę: https://mojeekino.pl/show/kino-bodo-lodz  gdzie będziecie mogli obejrzeć na początek ponad 40 art-housowych tytułów. My wybraliśmy dla Was te które warto zobaczyć, jako pierwsze: "IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA", "KULT. FILM", "DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE", "OSTATNIE PROSECCO HRABIEGO ANCILLOTTO", "DREAMLAND", "MAREK EDELMAN ... I BYŁA MIŁOŚĆ W GETCIE", "BASIA", "ASYSTENTKA", "KWAS" i "ŚWIADKOWIE PUTINA”.

Na najbliższe dni wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych przygotowaliśmy pokazy 3 filmów, które dotąd nie miały kinowej premiery!

Bilety na filmy startują już od 10 zł!

Liczymy na to, że wirtualna sala BODO kupi Wasze serca! :)

czwartek 21.05 godz. 20:30
"Jezioro dzikich gęsi" (reż. Yi'nan Diao)
Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać. W pogoń za bohaterem rusza bowiem nie tylko żądna zemsty policyjna jednostka specjalna, ale i skuszeni potencjalnym zarobkiem łowcy nagród, a w tle pojawia się również była żona mężczyzny.

piątek 22.05 godz. 20:30
"Asystentka" (reż. Kitty Green)
Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu "Ozark" Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia.

sobota 23.05 godz. 20:30
"Żegnaj mój synu" (reż. Xiaoshuai Wang)
Główni bohaterowie Yaojun i Liyun byli niegdyś szczęśliwym małżeństwem. Ich los naznaczony został z chwilą, gdy w tragicznym wypadku śmierć poniósł ukochany syn pary. To wydarzenie odcisnęło się piętnem na całym ich dalszym życiu, którego celem od tej pory stało się znalezienie ukojenia. Dramatyczne skutki ”polityki jednego dziecka” oraz skomplikowane relacje rodzinne opowiedziane są subtelnie i z głęboką wrażliwością.

Filmy, które gramy:


Promocje

Cyber Sala Kina BODO

E-kino_BODO

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information