plenfrdeitrues

The Best of O!PLA 2021 – Kategoria wczesnoszkolna

29 i 30 maja 2021 godzina 14:00, bilety 16 zł.

W tym roku O!PLA nie mogła realnie zagościć w BODO, ale przed nami DZIEŃ DZIECKA i teraz to naprawimy. Zapraszamy Was Dzieciaki wraz Rodzicami na "The Best of..." 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA'21. Pokażemy Wam filmy z kategorii wczesnoszkolnej. Bilety w cenie 16 zł do nabycia w kinie oraz on-line. Filmy będziecie mogli obejrzeć 29 oraz 30 maja 2021 o godzinie 14:00. Partnerem projekcji dla najmłodszych w kinie BODO jest portal rodzinny BabyGO.


ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
NIE TAKI KROKODYL STRASZNY (2020, 10:30), Grzegorz Koncewicz, Serafiński Studio
Piesek poznaje w kanale krokodyla i zaprasza go do domu, żeby mógł się umyć i najeść zanim wróci pan pieska. Krokodyl opowiada pieskowi swoją historię i dowiaduje się, że nie jest taki straszny, a lepiej niż w kanale będzie mu mieszkać w zoo.

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
AGATKA I LIŚCIE (2019, 10:00), Andrzej Piotr Morawski, Serafiński Studio
Agatka wykleja obrazek z opadłych liści: liściowa Panienka na tle jesiennego lasu. Gdy Agatka pokazuje Cyrylowi skończony rysunek, okazuje się, że zniknęła z niego liściowa Panienka, a z obrazka dobiega wołanie o pomoc. Agatka i Cyryl wskakują w liściowy świat, by pomóc liściowej Panience.

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
PRAKTYCZNY PAN (2020, 10:00), Michał Poniedzielski i Dominik Litwiniak, Running Rabbit Films
Praktyczny Pan to uporządkowany i wydajny wzorowy pracownik i obywatel. Pomimo tego, że wszystko robi idealnie, jest mu w życiu coraz smutniej. Tabletki nie pomagają, więc kupuje kota, którego mruczenie podobno poprawia nastrój. Jednak kot to nie tabletka, nie interesują go normy i wskaźniki. Nie zamruczy, dopóki nie poczuje się kochany. Ale Praktyczny Pan na miłości się nie zna, nic o niej nie było w arkuszach Excela.

WYRÓŻNIENIE ZA IV MIEJSCE
GALAXI TAXI: SYRENI ŚPIEW (2019, 13:00), Jan Steliżuk, FUMI Studio
Trójka ponad miarę kłótliwych wspólników w zdezelowanej taksówce przemierza nieustannie wszechświat w poszukiwaniu potencjalnych pasażerów, zaś gdy już tych pasażerów znajdzie, lot z nimi przeistacza się zawsze w serię piramidalnych, wręcz absurdalnych perypetii… Tym razem dostają zamówienie na planetę Neptuna, boga wód, chmur i deszczu…

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE O!PLA’21
UPIORNE PRZEDSZKOLE (2019, 04:24), Aleksandra Maciejewska, Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Historia toczy się wokół brązowowłosej, pyzatej dziewczynki Anabell, która wraz z rodzicami przeprowadziła się do nowego miasta. O dziewczynce zapominają rodzice, pochłonięci bez reszty korporacyjną pracą. „Na chybcika” zdołali umieścić córkę w jedynym przedszkolu, które jeszcze przyjmowało nowe dzieci…. Anabell trafia do dziwnego i ekscentrycznego miejsca pełnego niecodziennych postaci. Czy się odnajdzie w tym miejscu? Jakie przygody będą na nią czekać tuż za drzwiami fioletowego, przedszkolnego budynku? Zobaczcie i dowiedzcie się sami!

FILM PREZENTOWANY NA O!PLA'21
RE-QUEST (2020, 06:21), Veronika Klyushnik, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Film opowiada o chłopcu, który ciągle gra w grę na konsoli. Jego matka poprosiła go, aby poszedł do sklepu spożywczego i oderwał się od gry, ale ta zwykła wycieczka do sklepu stała się dla chłopca niezwykłą przygodą.

Filmy, które gramy:


Promocje

Cyber Sala Kina BODO

E-kino_BODO

KOMUNIKAT SARS-COV-2

Drodzy widzowie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym podjęliśmy w naszym kinie szereg działań zapobiegawczych.

  • Na salę wejść może jedynie 25 osób. Fotele i krzesła są rozmieszczone w większych odległościach.
  • Przy wejściu do kina jest udostępniony płyn do dezynfekcji.
  • Pracownicy kina również będą nosić maseczki.
  • Między seansami wprowadziliśmy dłuższe przerwy by przewietrzyć salę.
  • W toaletach znajdziecie także mydło antybakteryjne.
  • W trakcie seansów nie można spożywać napojów ani posiłków.

Do zobaczenia w kinie :)

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information