Kino już zamknięte.

ORDO JURNE WALENTYNKI z ALICJĄ W BODO!

12 lutego 2022, godzina 20:00, wstęp 30 złotych

Często w swoich teleksach pytacie nas o Porę Zwyrola - święto kiepskiego kina (p)ordo. Jest takie święto w kalendarzu każdego Polaka i Polki, które zachęca do miłosnych uniesień i chędożenia niczym króliczek z reklamy baterii. Ten dzień to Walentynki. Niestety, w tym roku wypadają fatalnie, bo w poniedziałek.
Dlatego też zapraszamy na biforek biforka tego dnia, już 12 lutego o godzinie 20:00, na ORDO JURNE WALENTYNKI Z ALICJĄ w KRAINIE MAGII. To prawdziwy (p)ordo musical pełen bimbałów i pyjów, które podnoszą ciśnienie lepiej, niż niebieska pigułka. Do tego wykład prof. Zwyrola dotyczący historii kina YYY oraz krótkie metraże, które wasz dziadek (czy z udziałem babci, to już pytanie do dziadunia) mógł oglądać na swoim projektorze RUŚ.
Bilety w cenie 30 ZŁOtych są już dostępne w serwisie ekobilet.pl.
Pamiętajcie ilość miejsc ograniczona do 49!
Miejcie ze sobą paszport covidowy, bo zdrowie jest najważniejsze!
Film Buda Townsenda jest zrealizowany w konwencji parodii filmów dla dorosłych. Wszystkie zakamuflowane w tekście literackim wątki intymne zostają tutaj wyciągnięte na wierzch, a podróż Alicji - w książce Carrola będąca wyobrażoną wędrówką w głąb siebie i własnych imaginacji - jest wędrówką inicjacyjną.
Warto dodać, że film, oprócz ogromnej dawki doskonałego humoru i scen miłosnych, zawiera również liczne piosenki, co czyni go jedynym swoim rodzaju komediowym musicalem (18+).
Filmy zostaną przeczytane przez lektorów na żywo.

Prowadzenie: Jacek Dziduszko

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/738773613768191 

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information