Kino już zamknięte.

Zmierzch Gniotożerców | Noc kina klasy B | Hard Ticket to Hawai | Miami Connection

Sobota 25.06 | godzina 21:00 | bilety 40 zł

25 czerwca zapraszamy Was do BODO na święto kina klasy B – Zmierzch Gniotożerców.
Pokażemy dwa filmy prosto ze USA. Będą to „Hard ticket to Hawai” z niezapomnianą rolą Ridga Forrestera (granego przez Ronna Mossa) oraz „Miami Connection” w którym nie wystąpił nikt znany za to ma epicki plakat.

Wydarzeniem tym chcemy rozpocząć sezon letni, dlatego też proponujemy plażowy outfit. Sandały ze skarpetą oraz siatki Boss mile widziane.
Pomysłodawcą wydarzenia jest nasz Widz – Krzysztof, który mamy nadzieje wkrótce się ujawni.

Opisy filmów:

Hard Ticket to Hawai
Pracujące w honolulskiej lotniczej firmie przewozowej Donna (Dona Speir) i Taryn (Hope Marie Carlton) przypadkowo przechwytują diamenty bossa narkotykowego – Setha Romero (Rodrigo Obregón). Na jego prywatnej hawajskiej wyspie ginie dwóch policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. W związku z tym w sprawę zostają zaangażowani tajni agenci: Rowdy Abilene (Ronn Moss), Jade (Harold Diamon) oraz Edy Stark (Cynthia Brimhall), którzy razem z Donną i Taryn muszą się zmierzyć z bezwzględną przestępczą organizacją Romero. Sytuację dodatkowo komplikuje grasujący po wyspie wąż skażony pobranymi od chorych szczurów toksynami.

Miami Connection
Lata 80. Gang motocyklowych ninja trzyma w garści narkotykowy biznes na Florydzie, bezwzględnie eliminując każdego, kto próbuje wkroczyć na ich teren. Jednak ich dni są policzone. Multinarodowy zespół rockowy Dragon Sound ma już dość biernej obserwacji przestępczego procederu i wypowiada wojnę kryminalistom. W przerwach między uganianiem się za spódniczkami i graniem hitu "Against the Ninja", Mark (Y.K. Kim) i jego drużyna oczyszczają ulice słonecznego Miami.

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information