Kino już zamknięte.

THAT’S ALL FOLKS

SOBOTA 19.11.2022

„A kiedy przyjdzie także po mnie...” WRÓĆ! To nie będzie smutne wydarzenie. To będzie raczej „Always Look on the Bright Side of Life”. Tak. Kończymy naszą historię, ale z przytupem! Będziemy więc pokazywać Wam to, co lubimy oraz będziemy robić to, co umiemy. Tego dnia spotkamy się z takimi filmami jak „Co robimy w ukryciu”, „Climax”. Festiwal Animator pożegna nas filmem „Bob Pluj – Nie lubimy ludzi”. Do tego Pora Zwyrola z filmem: „Ultra Flesh”. Usłyszcie też koncert improwizowany zespołu SZPIK oraz uczcimy Światowy Dzień Toalet. A potem… cóż, słodkiego miłego życia i bawimy się do rana! Do zobaczenia kiedyś tam 

ADŻENDA:
15:00 Co robimy w ukryciu (18 / 20 zł)
16:40 Climax (18 / 20 zł)
18:30 Bob Pluj. Nie lubimy ludzi (Wstęp wolny)
20:30 Pora Zwyrola: Ultra Flesh ( 30 zł) + Światowy dzień toalet
22:10 Koncert muzyki improwizowanej zespołu SZPIK
23:00 Stypa Party do czarnego rana

OPISY:

Co robimy w ukryciu (What We Do in the Shadows)
Reżyseria: Jemaine Clement, Taika Waititi
Produkcja: Nowa Zelandia (2014)
Gatunek: komedia
Czas: 86’

Viago, Deacon i Vladislav usiłują normalnie egzystować, mimo że są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

Zwiastun https://youtu.be/832qovnYHj4 

***

Climax
Reżyseria: Gaspar Noé
Produkcja: Francja, Belgia (2018)
Gatunek: dramat
Czas: 90’

Climax to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o grupie tancerzy, którzy w pewną zimową noc spotykają się w opuszczonej szkole na odludziu. Taneczna próba w rytm przebojów takich grup jak Daft Punk, Apex Twin i Soft Cell szybko zamienia się w pełną seksualnego napięcia imprezę. Gdy wychodzi na jaw, że domowej roboty sangrię ktoś "doprawił" narkotykami, dzika zabawa w zamkniętym budynku przeradza się w ekstremalną, psychodeliczną podróż.

Zwiastun https://youtu.be/8VCJCQk3j10 

***

Bob Spit – We Do Not Like People, Cesar Cabral, Brazylia / Brazil 2021, 90’

Bob Spit, postać z komiksu, żyje na postapokaliptycznej pustyni wewnątrz umysłu swojego twórcy, brazylijskiego rysownika Angeli. Kiedy Angeli postanawia zabić Boba, stary punk opuszcza pustkowie i staje twarzą w twarz ze swoim twórcą.

Facebook

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information